Zateplení rodinného domu

Rodinný dům je obytná budova, která svým stavebním uspořádáním odpovídá požadavkům na rodinné bydlení a v níž je více než polovina podlahové plochy místností a prostorů určena k bydlení.

Podkroví se sedlovou střechou dává prostor navíc, kde je příjemné spát a odpočívat. Je to skutečně příjemné? S kvalitní izolací ano.

Součástí podkroví musí být kvalitní izolace. Nežádoucí je hlavně letní přehřívání. Izolace Climatizer Plus® brání přehřívání a zamezí průniku horka do podkroví. Příjemný chládek, klidný tichý život bez klimatizace jde jedině s kvalitní izolací. Climatizer Plus® má nejvyšší předpoklady být partnerem v rodinných domech s podkrovím.

Co by vás mohlo o zdravé foukané izolaci Climatizer Plus ještě zajímat?


Šumperák“ s dvouplášťovou střechou

Fenomén 70.-80. let minulého století. Rodinných domů, tzv. „Šumperák“ či rodinný dům typu V, vznikl za socialismu a úspěšně bez obměn jich zůstalo po celé České republice několik tisíc.

Šumperák má dvouplášťovou střechu. Co to je a jak ji zateplit? Izolace je aplikována mezi dva pláště, kde horní vrstva je provětrávána. Zamezí se tak akumulaci vlhkosti.

Climatizer Plus a Šumperák umí vytvořit vzájemnou symbiózu. Šumperák se  s ní brání horku v létě a šetří peníze za vytápění v zimě. Fungují na stejné vlně celý rok

Vybrané reference

Již jsme zateplili spoustu rodinných domů, zde uvádíme několik z nich. Více naleznete v našich referencích.

…další reference zateplení rodinného domu