Odborná aplikace na klíč

Společnost CIUR a.s. má vlastní aplikační středisko a síť partnerských firem odborně aplikujících Climatizer Plus – zdravou foukanou izolace určenou k zateplování, izolování, odhlučnění, protipožární ochraně domu a k ochraně před plísněmi, hnilobou a škůdci.

CIUR realizuje zakázky nejen po celé České republice, ale i ve světě. To vše s tradicí od roku 1991! Naše výrobky jsou vhodné pro rekonstrukce i novostavby (rodinné, bytové a rekreační domy, dřevostavby, komerční, průmyslové, sportovní a zemědělské objekty).

Tým certifikovaných odborníků

Středisko aplikací disponuje týmem odborníků – projektanti, technici, školení řemeslníci, kteří Vás bezplatně navštíví a posoudí možnosti vhodného použití izolace. V případě nutnosti tito odborníci bezplatně provedou sondu do předmětné konstrukce a upozorní Vás, co je příčinou Vašich problémů, které je třeba odstranit tak, abyste se cítili lépe.

Naši odborníci vám také rádi pomohou se získáním vhodného financování Vaší izolace, případně doporučí vhodný aktivní dotační program.

Zateplením svépomocí neušetříte, spíš naopak!

Dostáváme časté dotazy od domácích kutilů, proč si nemůžu koupit Climatizer Plus v obchodě. Připadá jim zbytečné připlácet za aplikační firmu, izolaci si chtějí aplikovat sami. Proč tedy?

Mohu si aplikovat Climatizer Plus svépomocí?

Správně fungující izolace vyžaduje při aplikaci použití speciálních jednoúčelových strojů. Je třeba dodržet správnou objemovou hmotnost a rovnoměrné rozmístění izolace, které nelze dosáhnout svépomocí.

Jak dlouho izolování trvá?

Za pár hodin je u rodinného domku vše hotovo (3-4 hodiny).

Náklady na stavební přípravu?

Žádné.

Kolik můžu ušetřit?

35–60 % nákladů na energie za vytápění.

Kolik mě bude stát práce?

V ceně je již zahrnuta i práce za aplikaci izolace. Žádné vícepráce a vícenáklady!

Jakou mám výhodu a jistoty?

Záruku 20 let. Nejdelší záruku na trhu s izolacemi.

Video o průběhu zateplování rodinného domu

Co by vás mohlo o zdravé foukané izolaci Climatizer Plus ještě zajímat?