Zdravá foukaná izolace

Zdravá a přírodní foukaná izolace pro váš dům, to je Climatizer Plus.

Zdravá foukaná izolace, snadno a rychle, zdravě a bez plísní.

Úsporou energie lze ušetřit nemalé peníze

Pohlídejte si teplo v domě a nenechte ho utíkat, lidově řečeno, „komínem“

Zdravá foukaná izolace Climatizer Plus® je izolace s nejdelší zárukou na trhu. Záruka 20 let. Climatizer Plus je stavební, tepelná a akustická izolace do rodinných a bytových domů, do školek, škol a kanceláří, do zemědělských, hospodářských a průmyslových staveb, do veřejných budov a do všech dřevostaveb jako moderní materiál na přírodní bázi, recyklovatelný a ekologický. Vhodný k zateplení šikmých střech, podkroví, na půdy, do vazníků a stropů, do podlahy, mezi trámy, do stěn, podhledů a dalších částí stavby.

Proč mám zvolit foukanou izolaci Climatizer Plus?

Určitě chcete žít zdravě, šetřit přírodu a navíc se cítit doma komfortně v zimě i v létě. Máme to vyzkoušené, je to vysoce kvalitní tepelná izolace na celý život.

Aplikace provádíme na klíč již za 3 hodiny

Rychlá a čistá aplikace se provádí „na klíč“ s pomocí strojního zařízení za sucha nebo formou nástřiku. Zlepšuje odolnost proti ohni. Dále odolává plísním, drobným hlodavcům i kuně. Výhodou této celulózové izolace je přirozená schopnost vyrovnávat vlhkost a akumulovat velké množství tepla. V létě brání přehřívání, zajišťuje pohodu během dne před vedrem.