Zateplení všech detailů bez tepelných mostů

Jednou z hlavních výhod foukané izolace je možnost zaizolování detailů a prostorů, které jsou s izolacemi v rolích nebo deskách velmi pracné nebo vůbec neřešitelné. Materiál foukané celulózové izolace Climatizer Plus vyplní dokonale všechny prostory kolem dřevěných i kovových konstrukčních prvků a vyplní beze zbytku všechny dutiny.Foukaná přírodní izolace Climatizer Plus® vyplní každý drobný detail, roh, kout, mezeru ve stěně, stropě, podkroví… prostě každou škvírku, tím nevznikají tepelné mosty. Zafoukáním dostaneme izolaci všude, i tam, kam nevidíte a nedosáhnete. Všechny části stavby jsou potom zabaleny v „ochranné peřině“, ze které neuniká žádné teplo.

Střechy, kde bez foukané izolace nelze zateplit každý detail

Např. střechy z příhradových vazníků mají tolik prvků, okolo kterých je třeba izolace ve formě rolí nebo desek obřezat, že i s vysokou pečlivostí a pracovní kázní dělníků není výsledek nikdy stoprocentní. Pracnost vyřezávání detailů v izolačních rolích nebo deskách vede v lepším případě k prodražení izolované konstrukce, v tom horším k nedbalému provedení izolace a vzniku problémů v konstrukci do budoucna.

Nedbalost při izolování rolemi a deskami se projevuje prakticky ve všech typech konstrukcí. Správně aplikovanou foukanou izolací zabráníte problémům s tepelnými mosty a plísněmi ve všech typech konstrukcí.

… zafoukáním dostaneme izolaci všude.

… i tam, kam nevidíte a nedosáhnete.


kalkulačka Cenová kalkulačka šipka facebook youtube