Chládek v létě

Nechcete mít v parných letních měsícíh v domě nebo v podkroví horko? Šetřete další náklady za elektřinu a nepořizujte si klimatizaci! Zateplete! Nic jiného tak dobře, než materiál Climatizer Plus, vám dlouhodobě k příjemnému chládku v domě nepomůže.


obrázek


  • izolace Climatizer Plus díky své unikátní fyzikální vlastnosti (vysoké tepelné akumulaci) výborně odolává vysokým letním teplotám
  • oproti jiným druhům izolací trvá delší dobu, než se izolace prohřeje – tento jev popisuje tzv. fázový posun
  • přírodní celulózová izolace Climatizer Plus dokáže teplo zadržet a nepustit do interiéru po dobu téměř 7 hodin

Zpátky ke stromu

Byť i sebevětší, jen schopnost akumulace k vytvoření příjemného mikroklimatu nestačí. K zajištění zdravého prostředí navíc patří i správný poměr vzdušné vlhkosti v interiéru. Pokud je jí příliš, reguluje Climatizer Plus jako „piják“ tím, že část vlhkosti pojme do své celulózové struktury. Jakmile se situace obrátí, vypouští Climatizer Plus vlhkost zpět do interiéru.  Je to opět ona přírodní schopnost stromu jen převedená do jiné formy spolupráce.

I fólie je chytrá

V celoročním cyklu tyto schopnosti ještě umocňují inteligentní parobrzdné fólie Intello Plus značky pro clima.  V zimním období jsou difuzně nepropustnější a chrání tak proti vyšší vlhkosti a v létě jsou zase difuzně propustnější a zabraňují extrémně vysokému vysychání.

 


kalkulačka Cenová kalkulačka šipka facebook youtube